Abdixhiku e konfirmon tentimin për atentat, thotë se nuk ndihet i rrezikuar: Organet e rendit po merren me rastin

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, e ka konfirmuar tentim-atentatin ndaj tij, raporton Ekonomia Onlien. Ai ka shtuar se Policia e Kosovës e ka ofruar sigurinë e nevojshme. Këtë deklarim Abdixhiku e bëri para mediave, derisa shtoi se nuk ndjehet i rrezikuar. “Nuk ndihemi absolutisht të rrezikuar, Policia e Kosovës dhe organet e … Vazhdoni me leximin e Abdixhiku e konfirmon tentimin për atentat, thotë se nuk ndihet i rrezikuar: Organet e rendit po merren me rastin