Afrona nis festën e beqarisë, publikohen pamjet

Prishtinë | 14 Qer 2019 | 15:55 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari Blero dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në 21 shtator të këtij viti. Përgatitjet për dasmën çifti i ka nisur prej kohësh.

Këngëtari pak javë më parë zbuloi kostumin e tij ndërsa Afrona ka provuar disa fustane nusërie.

Së fundmi Afrona është nisur drejt ishullit grek Mikonos, për të festuar me miket e saj për ditët e fundit të beqarisë.

Ajo ka publikuar në publikuar disa foto dhe video të ndryshme në ‘Instastory’ nga festa e beqarisë, nga pamjet duket qartë se ato po qëndrojnë në një hotel shumë luksoz.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme