Fituese e YFSF është Beatrix Ramosaj, kompjuteri gaboi

Tiranë | 30 Maj 2017 | 00:32 | Nga

Kur varesh nga teknologjia bëhen dhe gabime si ky që ndodhi sonte; në një transmetim direkt mund të ndodhin të gjitha.

Fituesja e patentës është në të vërtetë Beatriks Ramosaj sipas votimit të jurisë dhe konkurrentëve.

Kompjuteri nxori gabimisht në fund të programit, emrin e Valon Shehut si fitues – gjë që nuk i ndryshon asgjë talentit dhe vokalit të rralle të Valon Shehut. Flaka Krelani fiton çmimin e merituar të produksionit!

Televizioni Klan dhe Produksioni e kanë kërkuar ndjesë për këtë incident, fitueses së vërtetë dhe të merituar, Beaktiks Ramosajt!

Ndërsa kanë falënderuar Valonin dhe Beatriksin për sportivitetin me të cilin mirëkuptuan këtë situatë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme