Kështu uroi Sinani bashkëshorten për ditëlindje (Foto)

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 09:17 | Nga

Në familjen e këngëtarit Sinan Vllasaliu mbrmë kishte arsye për të festuar, ngase bashkëshortja e tij festoi ditëlindjen.

Përmes rrjetit social Instagram, Sinani kishte përzgjedhur një foto të Teutës bashkë me nipin e tyre për ta uruar për ditëlindje, shkruan lajmi.net.

“Urime ditelindja Tuse mu plaksh me shendet.” është urimi i këngëtarit për gruan, e cila në foto duket si vajzë e re.

Këta muaj, këngëtari ka sjellë dy projekte “Zot Falma” dhe “Shpija e Babes”, të cilat u pritën mirë nga publiku.

Të ngjashme