Lok Komani vjen me baladë për “Shën Valentin”

Prishtinë | 14 Shk 2020 | 17:27 | Nga Ekonomia Online

Lok Komani është një këngëtar i ri në skenë i cili po synon të debutojë në tregun muzikor shqiptar.

Së fundmi Loki ka publikuar edhe projektin e tij më të ri në ditën e “Shën Valentinit”, të titulluar “Emrin tënd thërras”, raporton Ekonomia Online.

Kënga është baladë dhe e ka bashkëngjitur një videoklip dhe është e publikuar në kuadër të produksionit ArkivaShqip.

Të ngjashme