“O sa mirë” me një lajm të keq

Prishtinë | 22 Qer 2017 | 15:52 | Nga

Të dielën që shkoi, seriali i famshëm vendor “O sa mirë” pati episodin e fundit.

Të gjithë aktorët që luajtën aty do të jenë pjesë e një seriali të ri.

Burime të afërta për lajmi.net tregojnë se emri i serialit të ri do të jetë “4-4-2” (si një formacion futbolli), me iniciativën e regjisorit dhe skenaristit Ard Islami i cili të njëjtën detyrë do ta ketë edhe aty.

“4-4-2” nis transmetimin në muajin shtator, ndërsa shikuesve të rregullt të cilëve ua kanë rrëmbyer zemrat aktorët me rolet e tyre nuk u ka mbetur asgjë tjetër veç të presin duke i shikuar episodet e vjetra të “O sa mirë”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme