Trailerët e filmave më të ri që duhet të i shihni këtë javë

Prishtinë | 04 Sht 2019 | 17:00 | Nga Ekonomia Online

Netflix ka njoftuar javën e kaluar së një numër i filmave për vjeshtë do lansohen fillimisht në teatër para se të lansohen më platformë.

Kjo nuk është hera e parë që ‘Netflix’ i ka debutuar filmat e saj në teatro – por pllaka teatrale e këtij viti është shumë më e madhe dhe duket se kanë ndryshuar strategji.

Këtë vit, “Netflix’ do të i lansojë 10 filma në teatër, raporton “The Verge”, transmeton lajmi.net.

Më poshtë gjeni trailerët që duhet të i shihni:

‘STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER’

‘JOKER’

‘TERMINATOR: DARK FATE’

‘TOP BOY’

‘BRIARPATCH’

‘DICKINSON’

‘THE KING’

‘INSIDE BILL’S BRAIN: DECODING BILL GATES’

‘THE WORLD ACCORDING TO JEFF GOLDBLUM’

‘THE NEW POPE’

Të ngjashme