Dugolli: Bekë Berisha ndezi cigare në Komision, më kërcënoi verbalisht: Veç je i sëmurë se ta tregojë vendin

Grupi Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje, ka akuzuar kryetarin e Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, Bekë Berisha, se ka kërcënuar verbalisht deputetin e kësaj partie, Enver Dugolli, raporton Ekonomia Online. Ky i fundit, tha se Berisha në Komision kryetari Berisha ndezi cigaren. Madje tha se nuk pranoi që ta fikë edhe pse i kërkoi … Vazhdoni me leximin e Dugolli: Bekë Berisha ndezi cigare në Komision, më kërcënoi verbalisht: Veç je i sëmurë se ta tregojë vendin