Dyshohet për aksident në Sllatinë, trafiku bllokohet, kolona të gjata

Një aksident dyshohet se ka ndodhur në Sllatinë, pasditen e sotme. Në vendin e ngjarjes janë parë policia dhe autoambulanca. Si rezultat është bllokuar trafiku dhe janë krijuar kolona të gjata në atë pjesë.