Beqaj takohet me kryetarin e Bujanocit, diskutojnë për përkrahjen e të rinjve në inovacion

Prishtinë | 12 Pri 2019 | 11:52 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka pritur në takim kryetarin e Komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi.

Sic ka bërë të ditur Beqaj, me Kamberin kanë diskutuar për mundësinë të përkrahjes së të rinjve në biznes dhe inovacion.

“Kënaqësi e veçantë ta pres në takim Kryetarin e Komunës së Bujnocit, z. Shaip Kamberi. Diskutuam për mundësitë e bashkëpunimit në përkrahjen e të rinjve në biznes, inovacione dhe ekonomi digjitale. Pranova me kënaqësi ftesën e Kryetarit Kamberi për të vizituar qytetin e Bujanocit”, ka shkruar Beqaj.

Kënaqësi e veçantë ta pres në takim Kryetarin e Komunës së Bujnocit, z. Shaip Kamberi. Diskutuam për mundësitë e…

Posted by Besim Beqaj on Friday, April 12, 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme