Argëtohu dhe fito, Mighty Rain sjell shpërblime marramendëse

Prishtinë | 08 Nën 2019 | 12:58 | Nga Ekonomia Online

Mighty Rain ka filluar kampanjën “Argëtohu dhe fito”, andaj nxitoni për t’i fituar shpërblimet.

Nëse jeni aktiv dhe dhe keni dëshirë të shkoni në fitnes, atëherë luani deri me datë 30 nëntor në Albi Mall për të fituar dhuratat.

Nëse keni fat, provojeni, Mighty Rain dhuron:

1.Veshje Sportive
2.Fitnes Falas
3.Shishe Sportive dhe
4.Qanta Fitnesi

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme