Brendet amerikane, Rc Cola dhe Red Rain po sjellin super kampanjë këtë verë

Prishtinë | 30 Kor 2021 | 12:27 | Nga Ekonomia Online

Brendet amerikane, Rc Cola dhe Red Rain janë bashkuar për të sjellë argëtim, freski dhe energji për verën 2021.

̈Unlock the Fun ̈  do të jetë kampanja që do të jetë aktive në pishinat më të frekuentuara – me shkuma party dhe në sheshet e qyteteve, me lojëra dhe aktivitet, për t’u argëtuar dhe shpërblyer.

Pjesëmarrësit do të kenë mundësinë të fitojnë shpërblime si:

– Iphone 12

– Pushim n’Ulqin

– Skuter elektrik

– Laptop

– Biçikleta

– Smart Watch

e plot shpërblime tjera.

Rrini gati për me i kap super shpërblimet dhe momentet e paharruara të kësaj vere me brendet Rc Cola dhe Red Rain

Të ngjashme