Fast Sale në Comodita Home, 3 ditë zbritje e shpejtë për produktet e shtëpisë

Prishtinë | 26 Maj 2021 | 10:05 | Nga Ekonomia Online

Comodita Home, përtej çdo brendi të llojit të saj sjell kampanjën e rradhës të shumëpritur. Tashmë zbritja e madhe po fillon, ndërsa pritja juaj po mbaron!

Fast Sale, vjen për vetëm 3 ditë në të gjitha kanalet e shitjes Comodita Home, me produktet më të dashura dhe me çmimet më promocionale në të gjitha kategoritë e produktesh.

Blini shpejtë produktet që ju nevojiten dhe rifreskoni shtëpinë tuaj me produkte të gjumit, gatimit, servimit, udhëtimit, aksesorëve apo produkte për më të vegjëlit tuaj! Me ofertat aktuale, nuk ju duhet investim i madh që të ndryshoni ambientin tuaj!Duke filluar nga dt. 27 deri më 29 Maj, ju keni mundësinë të blini shpejtë të gjitha produktet që gjithmonë i keni dëshiruar! Bëhu ai që dëshiron të jesh, blej atë që dëshiron t’a kesh. Afiniteti juaj me brendin tonë është vetëm një hap larg realizimit të shtëpisë suaj të ëndrrave. Prandaj mos e humb asnjë ditë për të përfituar!

Fast Sale zhvillohet në të gjitha dyqanet Comodita Home, online nga shtëpia nëpërmjet webfaqes www.comoditahome.com, në rrjetet sociale në Facebook dhe Instagram si dhe përmes qendrës së thirrjeve të Comodita Home duke telefonuar pa pagesë në numrin 0800 25 000. Gjithashtu ju keni mundësinë të zbuloni ofertat e përditshme në Comodita TV Shop. Nga këto blerje ju përfitoni edhe transportin e produkteve falas në tërë Kosovën.

Mos harro! Produktet në zbritje fluturojnë shumë shpejtë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme