Fluidi ju uron festën e Kurban Bajramit!

Prishtinë | 10 Gus 2019 | 09:02 | Nga Ekonomia Online

Fluidi u’a uron të gjithë besimtarëve musliman festën e Kurban Bajramit duke ju uruar mbarësi, mirëqenie, mirëkuptim dhe harmoni ndaj njëri-tjetrit.

Bëje edhe më të bukur festën tënde duke konsumuar produkte vendore: Rc Cola, Jaffa, RedRain dhe vajin Floil.

Me prodhimet vendore që ofron korporata Fluidi të gjitha festat janë më të kompletuara!

Me fat Festa e Kurban Bajramit nga Korporata Fluidi!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme