Fluidi ju uron një vit të mbarë!

Prishtinë | 31 Dhj 2019 | 18:00 | Nga Ekonomia Online

Kompania Fluidi me brendet e saj; Rc Cola, Red Rain, Jaffa Champion, Mighty Rain dhe Floil ju uron vitin e ri 2020.

Duke shpresuar që viti që po ikën ishte i mbushur me shumë suksese, shëndet e pozitivitet, Fluidi ju uron të gjithë konsumatorëve, bashkëpunëtorëve dhe miqve një përmbyllje sa më të mirë të vitit, e mbi të gjitha një vit sa më të suksesshëm n’2020.

Viti 2020-të le të jetë sa më i mirë për të gjithë ju.

Urime!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme