Kampionët e argëtimit këtë fundjavë në Mitrovicë!

Prishtinë | 24 Qer 2021 | 13:03 | Nga Ekonomia Online

Champions of fun’ nga brendi Jaffa Champion, këtë vikend do të vizitojnë më të vegjlit tanë nga qyteti i Mitrovicës.

Për dy ditë rresht, kampionët do të kujdesën që mos të ju mungoj argëtimi me maskotat tona, por mbi gjitha edhe face painting nga artistët tanë. Gjithashtu, ju do të keni mundësi të realizoni foto të bukura me maskotat tona dhe të shërbeheni me lëngjet e brendit Jaffa Champion.

Nga ora 18.00 deri në ora 21:00 ju presim tek Liqeni Akumulues me datat 26 dhe 27 Qershor.

Ejani, argëtohuni dhe bëhuni pjesë e kampionëve!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme