Lëngu që mban vital trupin dhe mendjen

Prishtinë | 09 Pri 2021 | 09:53 | Nga Ekonomia Online

Shpesh herë keni kërkuar lëngun i cili do ta mbante trupin tonë vital, njëkohësisht do të na freskonte dhe mbushte me plot vitamina.

Tashmë, kjo gjë është veç se e ditur, është brendi i shijes botërore Jaffa Champion i cili me cilësinë e mirë në përbërje dhe llojllojshmërinë që ofron, ka thyer kufijtë ndërkontinental.

Mbi të gjitha, Jaffa Champion është prodhim vendor, që ka përmbajtje të lartë të frutave të cilat ofrojnë shumë benefite shëndetësore si: prezencë të lartë të vitaminës C dhe vitaminës A, bakër, kalcium, hekur, magnez, kalium, zink, fosfor etj.

Zgjedh Jaffa Champion, zgjedh lëngun më të mirë për trupin dhe mendjen tuaj!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme