Me 16 maj, Red Rain Motomiting në Kaçanik

Prishtinë | 05 Maj 2021 | 11:17 | Nga Ekonomia Online

Pija energjike Red Rain, bashkë me Federatën e Motoçiklizmit të Kosovë është duke organizuar Motomiting-un më të madh në qytetin e vjetër të Kaçanikut.

Energjia, adrenalina, argëtimi do të jenë pjesë e pa ndashme e këtij mega eventi.

Me 16 Maj, nga ora 10.00 ju presim tek Kalaja e Kaçanikut, ku do të bëhet nisja drejt majeve të Lubotenit. 

E befasira të shumta nuk do të mungojnë në këtë event të madh.

Ju presim që të jeni pjesë e Motomiting-ut më të madh, ku do të marrin pjesë mbi 200 motociklista nga Kosova dhe rajoni.

Suksesit s’mundesh me i ikë kur mbushesh energji me brendin Red Rain!  


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme