Ossi Kryeziu fiton atlete nga Golden Eagle

Prishtinë | 08 Gus 2019 | 15:43 | Nga Ekonomia Online

Kompania Golden Eagle ka zgjedhur fituesin e atleteve për ditën  e 22-të.

Përmes një postimi në Facebook, Golden Eagle ka bërë të ditur se fituesi i Atelteve është Ossi Kryeziu nga Danimarka dhe nga kompania është lutur Kryeziu të kontaktoj në faqen zyrtare të Golden Eagle për shpërblimin.

Fitusit zgjidhen nga komisioni i formuar nga Kompania Frutex.

Golden Eagle ka zgjedhur fituesin e ditës së 22-të.Fituesi i Atelteve është Ossi Kryeziu nga DanimarkaLutemi që të na…

Gepostet von Golden Eagle Energy Drink am Donnerstag, 8. August 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme