Për një iftar të shijshëm!

Prishtinë | 17 Maj 2019 | 11:19 | Nga Ekonomia Online

Muaji që po na shoqëron është me rëndësi të madhe për shumë nga ne.
Mbi të gjitha rëndësi ka ushqimi që ne pregatisim për më të dashurit tanë.

Për një ushqim më të shijshëm ju keni përbërsin magjik, vajin e vetëm vendor, vajin Floil.

Vaj ky shumë i shëndetshëm dhe i pasur me vitamina E dhe K, vitamina këto që kontribuojnë në forcimin imunitar të shëndetit tuaj.

Përveç specifikave tjera të rëndësishme, Floil nuk ka aromë gjatë gatimit, është i rafinuar 100% dhe nuk përmban kolesterol.

Floil, sekreti i një ushqimi të shijshëm.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme