Dështon intervistimi i Sabaudin Ramaxhikut dhe Nysret Jashanicës, shkak mungesa e kuorumit

Prishtinë | 11 Kor 2019 | 14:38 | Nga Norë Kelmendi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni Hetimor për gjendjen në PTK dhe Vala, në mungesë kuorumi, ka dështuar në intervistimin e zyrtarit ligjor të Telekomit, Sabaudin Ramaxhiku dhe menaxherin e produkteve Nysret Jashanicën, raporton Ekonomia Online.

Gjatë ditës ky Komision ka intervistuar drejtorin e bordit të ARKEP-it, Kreshnik Gashin dhe ish-drejtorin teknik të Telekomit, Mehdi Latifajn.

Lexo më shumë:

Të ngjashme