KIESA dhe AKB-ja ndajnë mirënjohje për 21 ndërmarrjet më të suksesshme për vitin 2019

Prishtinë | 13 Dhj 2019 | 12:01 | Nga Albanë Hajdari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

KIESA në bashkëpunim me Aleancën Kosovare të Bizneseve (AKB) kanë ndarë mirënjohje për 21 ndërmarrjet më të suksesshme për vitin 2019 në Kosovë, raporton Ekonomia Online.

Ushtruesi i detyrës së drejtorit të KIESA-së, Nol Buzhala së bashku me kryetarin e AKB-së Agim Shahini dhe drejtorin e Departamentit për Regjistrim dhe Shërbim të Tatimpaguesve në ATK, Sami Salihu, kanë ndarë çmimet.

Ndërmarrjet ishin mikro dhe të mesme nga regjioni i Prishtinës, Pejës, Gjakovës, Mitrovicës, Gjilanit, Ferizajt dhe Prizrenit.

LEXONI EDHE:

Lexo më shumë:

Të ngjashme