Kurti e Rizvanolli vizitojnë Telekomin e Kosovës

Prishtinë | 10 Jan 2022 | 11:04 | Nga Lindita Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me ministren e Ekonomisë, Artane Rizvanolli kanë vizituar Telekomin e Kosovës, raporton Ekonomia Online.

Në tetor të vitit të kaluar Qeveria ka ndarë 40 milionë euro për financimet në dy ndërmarrjet publike, Trepça dhe Telekomi i Kosovës.

Lexo më shumë:

Të ngjashme