Lajçak viziton Odën Ekonomike të Kosovës

Prishtinë | 16 Sht 2021 | 16:09 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi, ka pritur në takim emisarin e Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, raporton Ekonomia Online.

Lajçak po qëndron në Kosovë për një vizitë tre ditore.

Ndryshe, Lajçak është takuar gjatë ditës me partitë opozitare, ku tha se ka kërkuar mbështetjen e tyre në procesin e dialogut mes Prishtinës dhe Beogradin.

Lexo më shumë:

Të ngjashme