Ofertë fantastike në NimiTV – përfito nga zbritja e madhe!

Prishtinë | 27 Tet 2021 | 12:35 | Nga Ekonomia Online

Për të gjithë ata që jetojnë në diasporë, NimiTV ju ofron zbritjen e madhe për abonimet 6 dhe 12 muaj.

Oferta 12 mujore nga 130.56€ në vetëm 99.99€
Oferta 6 mujore nga 66.28€ në vetëm 49.99€

Për të shikuar TV kanalet shqip, instaloni aplikacionin falas për Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, Apple TV, Roku TV etj.

NimiTV ka mbi 240 kanale, perfshire : RTK, Dukagjini, Klan Kosova dhe AlsatM te cilat janë ekskluzive në këtë platformë televizive.

Po ashtu ju mund të gjeni 40 kanale filmi, si dhe 40 kanale të muzikës.

NimiTV mendon edhe për fansat e sportit prandaj ju ofron 22 liga sportive si dhe të gjitha eventet më të ndjekura sportive vendore dhe ndërkombëtare në futboll, basketboll dhe sporte të tjera – pa pagesë shtesë.

NimiTV është e vetmja paltformë shqiptare dedikuar diasporës në Evropë e cila ju mundëson me një pagesë të vetme të shikoni kanalet në tri pajisje në të njëjtën kohë.

Klientëve të saj kjo platformë ju ofron teknologjinë e fundit dhe kualitetin më të lartë, sinjal pa ndërprerje, si dhe platforma e vetme iptv shqip që ofron shërbim 24/7 për konsumatorë.

Së bashku me familjen dhe shoqërinë tuaj, shijoni përvojën dhe kënaqësinë që ofron NimiTV, prandaj vizitoni web faqen www.NimiTV.com apo kontaktoni në numrat e telefonit:

Zvicër +41-44-578-88-99
Gjermani +49-221-59988956
Angli +44-2-03-139-9024
Greqi +30-211-1983848
Itali +39-06-83364687
Australia +61-2-6188-4899
Austri +43-720815633
Norvegji +47-21-95-49-06
Suedi +46-8-535-278-12
Belgjikë +32-2-893-70-98
Finlandë +358-9-23170541
Franca +080-090-9587
Holanda +08-00-023-2267
Luxembourg +352-2-786-1384

(Artikull i sponzorizuar)

Të ngjashme