Shumë pak ka mbetur deri në shpalljen e fituesit të tretë të Dacia Sandero! Nxito dhe abonohu në Nimi TV!

Prishtinë | 06 Sht 2022 | 20:05 | Nga Ekonomia Online

Loja shpërblyese nga Nimi TV vazhdon, 2 fituesit e veturave më të kërkuara Dacia Sandero të shpallur në muajin Korrik dhe Gusht, i lënë radhën fituesit të trëtë i cili do të shpallet në muajin Shtator!

Nxito dhe abonohu në pakot më të kërkuara Shqiptare në Diasporë, pako Prime apo Digi Prime, me kanalet më të kërkuara ekskluzive shqiptare, kanalet e platformës Digitalb përfshirë paketën Supersport, Tring dhe Artmotion dhe bëhu fituesi i radhës i Dacia Sandero apo dhe i Premisë së madhe në fundvit Apartamentit!

Loja shpërblyese e Nimi TV e udhëhequr nga prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea vazhdon deri në fund të këtij viti. Për 4 muajt e ardhshëm do të dhurohen edhe tri vetura Dacia Sandero, dhe një apartament në fund të vitit.

Të gjithë abonentët e periudhës nga fillimi i lojës shpërblyese do të kenë mundësi të jenë fitues të njërës nga 3 veturat e mbetura apo të apartamentit! E gjitha që duhet të bëni për t’u bërë pjesë e lojës është të abonoheni në pakon Prime & Digiprime të platformës NIMI TV për (6) gjashtë apo (12) dymbëdhjetë muaj.

Në pakot e Nimi TV do t’i gjeni mbi 22 liga sportive të kategorive të sportit si: futboll, basketboll dhe shumë sporte të tjera!

Rregullat e lojës shpërblyese mund t’i mësoni duke klikuar këtu!

Për të mësuar më shumë rreth datës dhe vendit së përzgjedhjes së fituesve më radhë, na ndiqni në rrjetet tona sociale Facebook dhe Instagram.

Abonohuni tani dhe bëhu menjëherë pjesë e lojës shpërblyese!

Nga momenti i parë që ju abonoheni në Pakon Prime & Digiprime të platformës NIMI TV bëheni pjesë e lojës sonë!

NIMI TV më afër atdheut!

(Artikull i sponsorizuar)

Të ngjashme