“Golden Eagle” nis eksportin edhe në Irlandë

Prishtinë | 09 Nën 2019 | 13:21 | Nga Ekonomia Online

Para pak javësh pija energjike Golden Eagle, njoftoi se shumë shpejt mund ta gjeni edhe në dy shtete të Shteteve të Bashkuara.

Shtete e radhës që e mirëpritën pijen energjike Golden Eagle, ishin New Yok dhe Chicago.

“Prezenca e Golden Eagle nëper botë sa vjen e bëhet më e fuqishme, nga tani do të jemi prezent edhe në Irland”, ka shkruar Shaqir Palushi, pronar i kompanisë “Frutex”.

Irlanda bëhet shteti i 33-të që Frutex ka arritur të eksportojë pijen energjike, Golden Eagle.

Image may contain: sky and outdoor
Image may contain: outdoor
Image may contain: one or more people, food and indoor
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme