Pas pauzës, në komisionin hetimor për PTK dhe Vala kthehet vetëm Haxhiu

Prishtinë | 23 Kor 2019 | 13:19 | Nga Emine Shehu

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala nuk ka intervistuar Arben Hlili, Shef i Kontabilitetit Departamenti i Financave në Telekom, për shkak se nuk pati kuorum, raporton Ekonomia Online.

Në sallë pas pauzës nga intervistimi i zyrtarit ligjor, Sebaudin Ramaxhiku, ka qenë vetëm deputetja e VV-së, Albulena Haxhiu.

LEXONI EDHE:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme