Përfundon mbledhja e Bordit të Postës, Arifaj s’deklarohet çka diskutuan

Prishtinë | 10 Pri 2020 | 15:45 | Nga Fitore Rexhepi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka përfunduar mbledhja e Bordit të Postës, raporton Ekonomia Online. Kryetari i Bordit, Mentor Arifaj, pas takimit nuk ka pranuar të deklarohet për medie se për çka kanë diskutuar, vetëm se ka thënë se do të dalin me një komunikatë për medie.

Gjatë mbledhjes si është deklaruar për prezencën e Policisë përreth objektit të këtij institucioni.

“Policia mund të vendosen 24 orë këtu. Ne nuk kemi kërkuar sqarime nga Policia pse janë përreth Postës së Kosovës”.

“Ne e kemi thirru mbledhjen dhe anëtarët e Bordit e kanë miratuar agjendën. Dhe po vazhdojmë me agjendë. Pikat e agjendës i kumtojmë mbas takimit”.

LEXONI EDHE:

Lexo më shumë:

Të ngjashme