Qeveria ndërron një anëtar të bordit të “Ibër Lepencit”

Prishtinë | 25 Qer 2019 | 15:00 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kabineti qeveritar në mbledhjen e sotme ka marrë vendim që të ndryshoj njërin nga anëtarët e bordit të ndërmarrjes publike “Ibër Lepenc” , raporton Ekonomia Online.

Kryeministri Haradinaj tha se do të largohet anëtari Naim Gashi dhe do të emërohet Liridon Zogiani.

“Bëhet fjalë për ndryshimin e një anëtari, propozohet Liridon Zogiani në vend të Naim Gashit”, tha Haradinaj.

Lexo më shumë:

Të ngjashme