Shtyhet shqyrtimi i raportit te shpenzimeve të Kuvendit për vitin 2020

Prishtinë | 21 Pri 2021 | 10:34 | Nga Aulona Sylaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Shqyrtimi i raportit te shpenzimeve të Kuvendit për vitin 2020, në Komisionin për Buxhet, Punë dhe Transfere është shtyrë për mbledhjen e radhës, raporton Ekonomia Online.

Kërkesa për shtyrje është bërë nga kryesuesi i Komisionin, Armend Muja i cili është përkrahur nga anëtarët e tjerë.

Ndërsa, anëtarët e Komisionit, Bedri Hamza e Eman Rrahmani, kanë kërkuar që materialet për pikat e rendit të ditës të shpërndahen  më herët tek deputetët.

Lexo më shumë:

Të ngjashme