Vetëm tre deputetë në Komisionin për Buxhet dhe Transfere, shtyhet votimi i Projektligjit për buxhetin

Prishtinë | 02 Dhj 2020 | 14:18 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Votimi i Projektligji për Buxhetin e vitit 2021, në Komisionin për Buxhet dhe Transfere është shtyrë për mbledhjen e radhës, raporton Ekonomia Online.

Kjo shtyrjeje është bërë për shkak të mungesës së deputetëve në mbledhje të Komisionit.

Vetëm tre deputetë ishin prezentë në mbledhje.

Të ngjashme