Dhjetë shprehjet që “çmendin” një femër

Prishtinë | 18 Pri 2017 | 13:57 | Nga

Nëse jeni duke hasur në vështirësi për fjalët që i drejtoni partneres suaj, atëherë ky artikull është për ju.

Ekzistojnë disa fjalë të cilat tingëllojnë mjaft mirë në veshin e një femre. Dhe e rëndësishme gjithmonë, është të jesh i sinqertë.

Dukesh fantastike.

Ti je femra e parë, e vërtetë, për mua.

Je e shkëlqyer në krevat.

Do jesh një nënë shumë e mirë (ose je nënë shumë e mirë).

A do të kalosh jetën me mua?

Çfarë mendon ti në lidhje me këtë?

Ti je mikja ime më e dashur.

Jam i lumtur që të kam ty.

Ti më njeh më mirë se kushdo.

Të dua.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme