Flokët me ngjyra, trendi “cool” i kësaj vere

Prishtinë | 17 Maj 2017 | 19:52 | Nga

A nuk ju duket feed-i i instagramit si një det ngjyrash makeup-i dhe flokësh nga selfiet e blogereve? Nëse jeni në kohën që doni të bëni një ndryshim rrënjësor look-ut tuaj, ndiqni këto faqe për të parë disa sugjerime sa interesante aq edhe të guximshme.

Flokë unicorn? Në ngjyrë violetë apo pastel? Ose ose, një ylber ngjyrash i vërtetë? Këto janë tendencat më të reja të ngjyrave të flokëve këtë sezon veror prandaj zgjidhni të preferuarën tuaj dhe eksperimentoni sepse ky është momenti.

Nga variantet natyrale me ngjyra të lehta, deri tek ato në bojëqielli e lejla, ja sa shumë trende sjell kjo verë.

View this post on Instagram

Asian blondie by @lo.reeeann ?

A post shared by FUCK BAD HAIR (@evalam_) on

View this post on Instagram

Anothaaa one! @lo.reeeann

A post shared by FUCK BAD HAIR (@evalam_) on

View this post on Instagram

Need a new hair colour and maybe a vacation. ?

A post shared by FUCK BAD HAIR (@evalam_) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme