“Sirenat” vizitojnë plazhin e Bahamas

Prishtinë | 12 Dhj 2016 | 15:54 | Nga

Ishujt Bahamas të ofron pushime përrallore dhe kështu është destinacion i preferuar i shumë njerëzve të famshëm.

 Ky ishull është vizituar së fundmi edhe nga supermodelet Bella Hadidi, Elsa Hoski, Hailey Baldwin, Alessandra Ambrosio dhe Emily Ratajkowski.

Bukuroshet si gjithmonë janë aktive në rrjetet sociale dhe kështu nuk kanë ngurruar të postojnë fotografi të nxehta nga pushimi për fansat e tyre.

Punë apo pushime? Supermodelet i bëjnë të dyja njëkohësisht.

3b483f8300000578-4023010-image-a-109_1481499098549

3b41dd1c00000578-4023010-image-m-89_1481494780432

3b41dd1800000578-4023010-image-m-88_1481494734107

3b47fdee00000578-4023010-image-m-90_1481494809440

3b48328700000578-4023010-image-m-98_1481496992108

Të ngjashme