Tri mënyra gjeniale për ta thjeshtëzuar rutinën e bukurisë (Video)

Prishtinë | 15 Nën 2016 | 14:01 | Nga

Përveç nëse jeni ndonjë person i famshëm, vlogere e bukurisë etj., mundësitë janë të mëdha që nuk keni shumë kohë për ta aplikuar grimin apo makijazhin çdo ditë. Dhe pikërisht këtu hyn në punë bota e truqeve.

Për ata që i preferojnë ‘rrugët e shpejta’ në jetë, artistja makijazhit Andrew Sotomayor ka publikuar një video me tri truqe të mahnitshme të cilat do t’ju ndihmojnë ta filloni ditën mbarë. (Telegrafi)

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme