Fotografia që po sfidon njerëzit: Duhet të gjeni një djalë që po i dhuron lule një vajze, në një park!

Prishtinë | 10 Shk 2018 | 08:53 | Nga

Me Ditën e Shën Valentinit që po afrohet, romantizmi është në ajër për shumë çifte, por sa të aftë jeni kur bëhet fjalë për të kërkuar dashurinë?

Për të gjetur, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, shihni nëse mund ta vëreni djalin e dashuruar duke i dhënë një vajze një buqetë me lule në një “foto mister” të sapopublikuar.

Imazhi, i krijuar nga Groupon si pjesë e fushatës së saj të Shën Valentinit, tregon shumë njerëz, duke përfshirë grupet e miqve dhe çifteve, duke shijuar një ditë në një park, me disa që punojnë ndërsa të tjerët thjesht shtrihen ose shohin një grup që luajnë aty.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme