Gjesti i kësaj policeje ka tërbuar një shtet të tërë (Foto)

Prishtinë | 13 Dhj 2016 | 15:17 | Nga

Këto foto të shkrepura rastësisht nga një kalimtar kanë tërbuar mbarë Britaninë e Madhe.
Një police është fotografuar duke përdorur makinën pa duart në timon.

Ajo shihet me një celular në dorë teksa timonin e mban thjesht duke mbështetur paksa dorën.

Policia e Londrës ka nisur një hetim për ngjarjen dhe mësohet se policja kërcënoi personin që e fotografoi që të fshinte pamjet.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme