Kamarierja i rrah keq dy klientët që e ngacmuan

Prishtinë | 15 Dhj 2021 | 19:47 | Nga Ekonomia Online

Një kameriere ka rrahur brutalisht dy klientë të një lokali në Kinë.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Kinë, ku dy klientë fillojnë të ngacmojnë kamerieren që punonte në lokal.

Dy klientët ishin duke konsumuar alkool teksa filluan të ngacmojnë kamarieren që punonte.

Në momentin që ngacmimet u bënë të tepërta, kamerierja nuk qëndroi duarkryq dhe dëshmoi aftësitë e saj.

Në video shihet se si kamarierja i bën për “spital” dy klientët që e ngacmuan. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme