Martohet Granit Xhaka, publikohen fotot e dasmës

Prishtinë | 06 Kor 2017 | 16:06 | Nga

Granit Xhaka përpara dy vitesh u fejua me një ceremoni tradicionale shqiptare në Gjermani.

Vetëm pak ditë më parë ai u bë pjesë e mediave për propozimin romantic që i bëri të fejuarës së tij Leonitës.

Dhe pas dy vitesh fejese të lumtur, futbollisti që luan me kombëtaren zvicerane, ka kurorëzuar lidhjen e tij.

Nuk dihen shumë detaje nga dasma, pasi e gjitha ndodhi shumë papritur. Vetëm disa minuta më parë Graniti ka postuar këto foto pa asnjë koment.

Presim të mësojmë më tepër detaje nga kjo dasmë.

Image may contain: one or more people, wedding and outdoorImage may contain: 2 people, people standing, wedding and indoor

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme