Stupcat publikojnë “formacionin” e Kosovës (Video)

Prishtinë | 11 Nën 2016 | 15:16 | Nga

Përfaqësuesja e Kosovës do të përballet të shtunën me Turqinë në kuadër të kualifikimeve të botërorit Rusia 2018.

Grupi humoristik “Stupcat” kanë publikuar “formacionin”, para se ta bënte skuadra e Kosovës. Megjithëse ende nuk kemi formacione zyrtare të të dyja skuadrave.

Në një skeç të bërë me rastin e takimit me kombëtaren turke, shihet se si humoristi Vedat Bajrami dhe Afrim Krasniqi (mësuesi) flasin rreth të ardhmes së përfaqësueses së Kosovës në futboll.

Formacioni për ndeshjen ??Turqi – Kosovë ?? #meKosoven #MalesiaReisen #Edelweiss #Swiss

A video posted by Osman Azemi (@osmanazemiofficial) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme