56 vjeçarja vdes nga shpërthimi gjatë festës për zbulimin e gjinisë së fëmijës

Prishtinë | 28 Tet 2019 | 14:50 | Nga Ekonomia Online

Një grua 56 vjeçare ka vdekur si pasojë e një shpërthimi gjatë festës për zbulimin e gjinisë së fëmijës që shkoi keq.

Viktima është identifikuar vetëm si një grua 56 vjeçare.

Ajo kishte qenë në një festë në Knoxville, Iowa, kur policia u thirr se një grua ishte plagosur rëndë nga një shpërthim.

Pasi policia arriti në vendin e ngjarjes, gruaja u shpall e vdekur.

Është caktuar më pas që gruaja vdiq pasi zbulimi i gjinisë shkaktoi një shpërthim.

Nuk është e qartë se çfarë shpërtheu saktësisht dhe informacione të mëtejshme nuk janë lëshuar në lidhje me incidentin, transmeton Klan Kosova.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme