Blinken prezanton familjen në Ditën e Baballarëve: Atësia, një nga gëzimet më të mëdha të jetës time

Prishtinë | 19 Qer 2022 | 15:25 | Nga Ekonomia Online

Sot në Ditën e Baballarëve, sekretari amerikan, Antony Blinken, ka prezantuar familjen e tij, duke thënë se atësia, qe një nga gëzimet më të mëdha të jetës së tij.

Ai thotë se fëmijët e frymëzojnë të shërbejë për ta bërë botën, një vend më të mirë.

”Atësia ka qenë një nga gëzimet më të mëdha të jetës sime. Fëmijët e mi më frymëzojnë të shërbej dhe të bëjmë gjithçka mundemi për të përmbushur premtimet tona për ta bërë botën një vend më të mirë, më të sigurt dhe më të shëndetshëm. Gëzuar #Ditën e Baballarëve për të gjithë baballarët”, ka shkruar Blinken.

Të ngjashme