Dalin pamje të tjera,a vdiq para apo pasi u shpëtua 5 vjeçari Rayan që qëndroi 4 ditë i ngujuar në kanal ?

Prishtinë | 06 Shk 2022 | 13:08 | Nga Ekonomia Online

Sipas raportimeve të fundit, dyshohet se Rayan kishe vdekur ende pa u nxjerrë nga kanali.

Gjendja e tij shëndetësore u përshkrua si “e paqartë”, pasi ai u nxorr nga kanali 32 metra ku qëndroi për 4 ditë.

Sipas raportimeve të fundit, ai nuk kishte arritur të mbijetonte dhe kishte vdekur përpara se të shpëtohej.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme