Joe Biden probleme me ngjitjen e shkallëve, pengohet sërish kur ngjitet për te avioni

Prishtinë | 01 Pri 2021 | 08:33 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Amerikës, Joe Biden, duket se nuk i paska mirë punët me ngjitjen e shkallëve në avion.

Pas incidentit të ndodhur ditë më parë, kur ai u rrëzua tre herë në shkallët e avionit, Biden për pak, ka bërë të njëjtën gjë edhe këtë hërën e fundit.

Teksa mbante një valixhe në njërën dorë dhe çadrën në tjetrën, Biden është penguar sërish në shkallët e avionit, por këtë herë e ka mbajtur veten.

Ai ka arritur t’i ngjisë shkallët deri në fund dhe më pas ka përshëndetur me dorë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme