Kim Kardashian rikthehet në Shtëpinë e Bardhë, krah Donald Trump flet për reformat në drejtësi

Prishtinë | 14 Qer 2019 | 09:22 | Nga Ekonomia Online

Ylli i njohur televiziv, Kim Kardashian – West, është rikthyer përsëri në Shtëpinë e Bardhë.

Ajo para të pranishmëve mbau edhe një fjalim, paraqitje për të cilën u komentua dhe mori vëmendjen e gjithë botës.

Kim Kardashian-West, iu bashkua Presidentit amerikan Donald Trump në ngjarjen për reformën e drejtësisë penale.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme