Kryenegociatori i BE-së për Brexit rezulton pozitiv për Coronavirus

Prishtinë | 19 Mar 2020 | 11:44 | Nga Ekonomia Online

Kryenegociatori i BE-së për Brexit, Michel Barnier ka rezultuar pozitiv në testin për Coronavirus.

Ai shkroi Ai shkroi në Twitter: “Unë dëshiroj t’ju informoj se kam testuar pozitiv për #COVID-19”.

“Unë jam duke bërë mirë dhe emocionalisht po ashtu. Unë jam duke ndjekur të gjitha udhëzimet e nevojshme”.

“Për të gjithë ata që preken tashmë dhe për të gjithë ata që janë aktualisht në izolim, ne do ta kapërcejmë këtë së bashku”, thotë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme