Masakroi me thikë gruan dhe djalin 5 vjeç, vetëvritet në burg 39 vjeçari italian

Prishtinë | 27 Sht 2021 | 12:18 | Nga Ekonomia Online

Alexandro Riccio, 39-vjeçari italian që vrau gruan Teodora Casasanta dhe djalin e tyre 5 Ludovico, i ka dhënë fund jetës së tij në qeli.

Agjentët e burgut thanë se ata e kanë gjetur Riccion pa shenja jete në të gdhirë të së dielës.

Kujtojmë se ai vrau gruan dhe djalin me thikë e më pas u hodh nga ballkoni i apartamentit, për të kryer vetëvrasje.

Por asokohe ai ia doli që të shpëtonte me disa lëndime në trup.

Të ngjashme