Ministri australian që ka Coronavirus u takua me Ivanka Trump javën e kaluar

Prishtinë | 13 Mar 2020 | 10:56 | Nga Ekonomia Online

Është pulbikuar një fotografi e Peter Dutton, ministri australian i Punëve të Brendshme i cili ka dalë pozitiv në koronivus, gjatë një takimi me Ivanka Trump dhe Prokurorin e Përgjithshëm të SHBA, Bill Barr të premten e kaluar.

Ivanka Trump është vajza e Presidentit amerikan Donald Trump, dhe gjithashtu këshilltare e lartë e tij, raporton BBC.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme