Momenti kur makinën e përpin gropa

Prishtinë | 14 Qer 2021 | 10:33 | Nga Ekonomia Online

Një video e një makine duke u zhdukur në një gropë në një kompleks banimi në Ghatkopar të Mumbai, është bërë virale në rrjetet sociale, duke ngritur alarmin se kjo mund të ketë ndodhur për shkak të shiut të pandërprerë.

Sipas Korporatës Komunale në Mumbai, incidenti ndodhi në mjediset e një shoqërie private në Ghatkopar. Videoja tregon pjesën e pasme të makinës që hyn në gropë ndërsa kapaku i makinës dhe rrotat e përparme janë tashmë nën ujë. Makina u pa duke u zhdukur nën ujë brenda sekondave në video.

Automjete të tjera ishin parkuar pranë, duke përfshirë edhe një ngjitur me të. Sidoqoftë, makinat që e rrethonin nuk u prekën, siç shihet në video, transmeton Klankosova.tv.

Të ngjashme